Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesi ve içinde düzenlenmiş olan tüm içerikler (metin, resim, animasyon, video) Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği’ne aittir. Bu sitenin herhangi bir sayfasını ziyaret etmekle, aşağıda belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Bu sitenin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirme amacı ile düzenlenmiştir. Bu site içerisinde yer alan hiçbir şey ziyaretçiler tarafından tavsiye olarak değerlendirilip hiçbir karar veya eyleme neden olamaz. Bu gibi bir durumda bütün sorumluluk siteyi ziyaret edene ait olacaktır. Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği, bu sitede yer alan bütün bilgi ve hizmetleri önceden herhangi bir ihbarda bulunmaksızın her zaman değiştirme, sunumdan kaldırma veya düzeltme hakkına sahiptir.

Gerek bu internet sitesinden bağlantı (link) verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantılar neticesinde uğranılabilecek tüm zarar ve hasar kullanıcıya aittir. Bu sitelerden verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri, Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. Bu sebeple, diğer bir internet sitesi ile ilgili tüm risk ve sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Bu site içerisinde yer alan 5846 sayılı yasa ile ilgili yönetmeliklere göre korumaya tabi her türlü bilgi, resim, marka, logo, yazı vs. gibi fikri mülkiyet konusu hakların mülkiyeti münhasıran Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği’ne aittir. Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği’ne ait internet sitesinin içeriği, sadece ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Hiçbir koşulda internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi, belge, resim, marka, logo, fotoğraf ve benzeri tanımlayıcı veya açıklayıcı unsurları kopyalamak, nakletmek, değiştirmek, haksız olarak kullanmak yasaktır.

Yukarıda açıkça belirtilenlerin dışındaki unsurlardan www.bebekvealerji.com sitesinde yer alan herhangi bir şey Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve/veya başka bir yere taşınamaz.